Our facilities and services ease the road to knowledge

Plzeň is thinking about its future. Seeking to create lasting prosperity, it is working on development programmes and projects in a creative and purposeful way.

more information...

Aktuálně

Laboratoř Nadace Vodafone

Akcelerační program Laboratoř Nadace Vodafone vypisuje již 10. ročník. Ve spolupráci s etablovanou soutěží Vodafone Nápad roku nabízí Laboratoř podporu pro vývoj či rozvoj technologických inovací, které mají potenciál zlepšovat kvalitu života lidí, a to nejen v Česku.

Více informací o soutěži (pdf)


Pozvánka na 5. Bavorsko-český den pro firmy

Rádi bychom vás pozvali na 5. Bavorsko-český den pro firmy, který se bude konat 18.10. 2022 od 15 hodin v Deggendorfu.

Pozvánka na akci (pdf)


Plzeňské podnikatelské vouchery (výzva č. 2022)

Dotace až 200 000 Kč na služby výzkumných organizací z celé České republiky - statutární město Plzeň podporuje rozvoj podnikatelského prostředí, konkurenceschopnosti firem a posílení jejich inovačních aktivit. Program podpory spolupráce podniků a výzkumných organizací v Plzeňské aglomeraci je podnětem pro podnikatelské subjekty k uskutečnění kontaktu s výzkumnou organizací jako poskytovatelem znalostí a k navázání či rozšíření vzájemné spolupráce.

Více informací o výzvě (pdf)


Hledáte kancelář? Plzeňský vědecko technologický park nabízí různé typy prostor (kanceláře, poloprovozní a laboratorní prostory, konferenční a jednací sály, podnikatelský inkubátor, centrum pro transfer technologií...).

Více informací o pronájmu kanceláří